Nom equip | Camp de joc | Color samarreta | Dia de joc | Hora de joc | |
---|---|---|---|---|---|
Athlètic Club Riells B | Camp de Futbol municipal de Riells i Viabrea | Blau fosc | dissabte | 10:00h. | |
Club Deportivo Blanes | Pavelló municipal 'Ciutat Esportiva' de Blanes | Blanc i Blau clar | diumenge | 09:00h. | |
Club Escola de Futbol Vidrerenca | Camp de Futbol municipal de Vidreres | Groc i Negre | diumenge | 12:45h. | |
Escola de Futbol Arbucienca B | Pavelló municipal 'Can Pons' d'Arbúcies | Blanc i Vermell | diumenge | 09:45h. | |
Unió Esportiva Breda | Camp de Futbol municipal de Breda | Vermell | dissabte | 10:30h. | |
Unió Esportiva Caldes | Camp de Futbol municipal 'Vall-llobera' de Caldes de Malavella | Vermell | dissabte | 11:45h. |
Equip | PJ | PG | PE | PP | GF | GC | PTS | Average | Targetes verdes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Club Escola de Futbol Vidrerenca | 7 | 7 | 0 | 0 | 50 | 29 | 21 | 21 | 19 |
Athlètic Club Riells B | 9 | 7 | 0 | 2 | 55 | 44 | 21 | 11 | 24 |
Escola de Futbol Arbucienca B | 8 | 5 | 0 | 3 | 45 | 42 | 15 | 3 | 18 |
Club Deportivo Blanes | 7 | 2 | 0 | 5 | 36 | 39 | 6 | -3 | 15 |
Unió Esportiva Caldes | 5 | 1 | 0 | 4 | 23 | 31 | 3 | -8 | 11 |
Unió Esportiva Breda | 10 | 1 | 0 | 9 | 44 | 68 | 3 | -24 | 27 |
PTS: PG*3 + PE*1 +PP*0
Average: GF-GC
Data | Hora | Lloc | Equip local | Punts | Targetes verdes | Equip visitant | Punts | Targetes verdes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dissabte 21/01/2023 | 11:45h. | Camp de Futbol municipal 'Vall-llobera' de Caldes de Malavella | Unió Esportiva Caldes | 4 | 0 | Escola de Futbol ArbuciencaB | 7 | 0 |
Dissabte 21/01/2023 | 10:00h. | Camp de Futbol municipal de Riells i Viabrea | Athlètic Club Riells B | 5 | 3 | Club Escola de Futbol Vidrerenca | 7 | 3 |
Dissabte 21/01/2023 | 10:30h. | Camp de Futbol municipal de Breda | Unió Esportiva Breda | 4 | 3 | Club Deportivo Blanes | 8 | 3 |
Diumenge 29/01/2023 | 09:45h. | Pavelló municipal 'Can Pons' d'Arbúcies | Escola de Futbol Arbucienca B | 8 | 3 | Unió Esportiva Breda | 4 | 3 |
Diumenge 29/01/2023 | 12:45h. | Camp de Futbol municipal de Vidreres | Club Escola de Futbol Vidrerenca | PENDENT | 0 | Unió Esportiva Caldes | PENDENT | 0 |
Diumenge 29/01/2023 | 09:00h. | Pavelló municipal 'Ciutat Esportiva' de Blanes | Club Deportivo Blanes | 4 | 1 | Athlètic Club RiellsB | 5 | 1 |
Dissabte 04/02/2023 | 10:30h. | Camp de Futbol municipal de Breda | Unió Esportiva Breda | 4 | 2 | Athlètic Club RiellsB | 7 | 2 |
Dissabte 04/02/2023 | 11:45h. | Camp de Futbol municipal 'Vall-llobera' de Caldes de Malavella | Unió Esportiva Caldes | PENDENT | 0 | Club Deportivo Blanes | PENDENT | 0 |
Diumenge 05/02/2023 | 09:45h. | Pavelló municipal 'Can Pons' d'Arbúcies | Escola de Futbol Arbucienca B | 4 | 3 | Club Escola de Futbol Vidrerenca | 8 | 3 |
Dissabte 11/02/2023 | 10:30h. | Camp de Futbol municipal de Breda | Unió Esportiva Breda | 4 | 3 | Club Escola de Futbol Vidrerenca | 7 | 2 |
Dissabte 11/02/2023 | 10:00h. | Camp de Futbol municipal de Riells i Viabrea | Athlètic Club Riells B | PENDENT | 0 | Unió Esportiva Caldes | PENDENT | 0 |
Diumenge 12/02/2023 | 09:00h. | Pavelló municipal 'Ciutat Esportiva' de Blanes | Club Deportivo Blanes | 4 | 1 | Escola de Futbol ArbuciencaB | 5 | 1 |
Dissabte 25/02/2023 | 11:45h. | Camp de Futbol municipal 'Vall-llobera' de Caldes de Malavella | Unió Esportiva Caldes | 4 | 2 | Unió Esportiva Breda | 8 | 3 |
Diumenge 26/02/2023 | 09:45h. | Pavelló municipal 'Can Pons' d'Arbúcies | Escola de Futbol Arbucienca B | 4 | 3 | Athlètic Club RiellsB | 6 | 3 |
Diumenge 26/02/2023 | 12:45h. | Camp de Futbol municipal de Vidreres | Club Escola de Futbol Vidrerenca | 8 | 3 | Club Deportivo Blanes | 4 | 3 |
Diumenge 05/03/2023 | 12:45h. | Camp de Futbol municipal de Vidreres | Club Escola de Futbol Vidrerenca | 8 | 3 | Athlètic Club RiellsB | 4 | 3 |
Diumenge 05/03/2023 | 09:45h. | Pavelló municipal 'Can Pons' d'Arbúcies | Escola de Futbol Arbucienca B | 6 | 3 | Unió Esportiva Caldes | 4 | 3 |
Diumenge 05/03/2023 | 09:00h. | Pavelló municipal 'Ciutat Esportiva' de Blanes | Club Deportivo Blanes | 8 | 2 | Unió Esportiva Breda | 4 | 2 |
Dissabte 11/03/2023 | 10:30h. | Camp de Futbol municipal de Breda | Unió Esportiva Breda | 4 | 2 | Escola de Futbol ArbuciencaB | 7 | 2 |
Dissabte 11/03/2023 | 11:45h. | Camp de Futbol municipal 'Vall-llobera' de Caldes de Malavella | Unió Esportiva Caldes | PENDENT | 0 | Club Escola de Futbol Vidrerenca | PENDENT | 0 |
Dissabte 11/03/2023 | 10:00h. | Camp de Futbol municipal de Riells i Viabrea | Athlètic Club Riells B | 7 | 3 | Club Deportivo Blanes | 4 | 3 |
Dissabte 18/03/2023 | 10:00h. | Camp de Futbol municipal de Riells i Viabrea | Athlètic Club Riells B | 7 | 3 | Unió Esportiva Breda | 4 | 3 |
Diumenge 19/03/2023 | 09:00h. | Pavelló municipal 'Ciutat Esportiva' de Blanes | Club Deportivo Blanes | PENDENT | 0 | Unió Esportiva Caldes | PENDENT | 0 |
Diumenge 19/03/2023 | 12:45h. | Camp de Futbol municipal de Vidreres | Club Escola de Futbol Vidrerenca | PENDENT | 0 | Escola de Futbol ArbuciencaB | PENDENT | 0 |
Dissabte 25/03/2023 | 11:45h. | Camp de Futbol municipal 'Vall-llobera' de Caldes de Malavella | Unió Esportiva Caldes | 5 | 3 | Athlètic Club RiellsB | 6 | 3 |
Diumenge 26/03/2023 | 12:45h. | Camp de Futbol municipal de Vidreres | Club Escola de Futbol Vidrerenca | 6 | 3 | Unió Esportiva Breda | 4 | 3 |
Diumenge 26/03/2023 | 09:45h. | Pavelló municipal 'Can Pons' d'Arbúcies | Escola de Futbol Arbucienca B | PENDENT | 0 | Club Deportivo Blanes | PENDENT | 0 |
Dissabte 01/04/2023 | 10:00h. | Camp de Futbol municipal de Riells i Viabrea | Athlètic Club Riells B | 8 | 3 | Escola de Futbol ArbuciencaB | 4 | 3 |
Dissabte 01/04/2023 | 10:30h. | Camp de Futbol municipal de Breda | Unió Esportiva Breda | 4 | 3 | Unió Esportiva Caldes | 6 | 3 |
Diumenge 02/04/2023 | 09:00h. | Pavelló municipal 'Ciutat Esportiva' de Blanes | Club Deportivo Blanes | 4 | 2 | Club Escola de Futbol Vidrerenca | 6 | 2 |